Elektronická spisová služba - Rozvoj služeb eGovernmentu v Jihočeském kraji reg. č. CZ.1.06/2.1.00/08.07254

OP vzdělávání pro konkurenceschopnost

Titulní pruh Nadpis
Elektronická spisová služba | « Zpět

Elektronická spisová služba

• Jihočeský kraj provozuje pro své zřizované organizace systém hostované elektronické služby e-spis Lite od firmy ICZ, a.s.
  • systém je nabízen i pro obce I. a II. typu ve správním obvodu kraje, které nemají možnost přihlásit se o tuto službu u své obce s rozšířenou působností (ORP)
  • v současnosti je systém provozován pro 140 zřizovaných organizací a 14 obcí, celkem 900 koncových uživatelů
  • hostovaná elektronická spisová služba je jednoduchým řešením pro evidenci a dlouhodobou archivaci doručených a odeslaných dokumentů a datových zpráv, dodržuje národní standardy pro elektronické spisové služby

Informace pro uživatele: http://www.kraj-jihocesky.cz/tck/espis

Obsah stránek: Aktuality, Adresy pro spuštění aplikace, Návody a manuály, Přihlášky na školení, Odkazy ke stažení, Helpdesk.

Systém je provozován na technických prostředcích krajského úřadu, o správu, aktualizaci a podporu systému se stará zaměstnanec krajského úřadu. Pro připojení je potřeba pouze standardní PC s internetovým připojením. Licence po dobu realizace projektu a v době jeho udržitelnosti je poskytována zdarma.